Kõik uudised

ELF otsib noore looduskaitsja auhinna kandidaate

18. detsember 2020
Eestimaa Looduse Fond (ELF) otsib kandidaate 2020. aasta noore looduskaitsja auhinnale, millega kaasneb 1000 euro suurune stipendium.

Auhinnale on oodatud kandideerima looduskaitsjad, kel on väljapaistvaid saavutusi Eestimaa looduse kaitsel ning kes on passi või enesetunde järgi nooremad kui 35 aastat. Kandidaadid võivad õppida või töötada nii avalikus, era- kui ka mittetulundussektoris, samuti tegutseda vabatahtlikuna. Üles võib seada nii enda kui ka kellegi teise kandidatuuri. Kandideerimisavaldusi saab esitada 15. jaanuarini 2021 aadressil https://forms.gle/fhAPAp36a1jbaAAdA

Noore looduskaitsja auhinda antakse välja alates 2005. aastast eesmärgiga toetada elujõulise ja aatelise looduskaitse püsimist Eestis läbi põlvkondade. Auhinna pälvija otsustab ELFi kokku kutsutud žürii. Auhinnafondi on tänavu välja pannud  MATKaSPORT.

2019. aasta nooreks looduskaitsjaks valiti Eesti Maaülikooli loomaarst Madis Leivits. Varasematel aastatel on auhinna pälvinud Lennart Lennuk, Virve Sõber, Annely Esko, Riho Kinks, Aveliina Helm, Renno Nellis, Indrek Tammekänd, Ulvar Käärt, Murel Truu, Tarvo Valker, Marek Sammul, Peep Mardiste ning Asko Lõhmus.

Tänavune auhinna laureaat kuulutatakse välja 2021. a alguses ELFi 30. sünnipäeval.

Rohkem infot:

http://elfond.ee/teoksil/loodusharidus-ja-teavitus/noore-looduskaitsja-auhinna-konkurss


Mariliis Haljasorg

Kommunikatsiooniekspert ja konkursi korraldaja
SA Eestimaa Looduse Fond
mariliis@elfond.ee
Tel: 56231633