Üks kink, kaks kingisaajat!

Üks jõulukink võib olla kingitus kahele: kui kingid pereliikmele, sõbrale, kolleegile või endale ühe allolevatest annetuskingitustest, teed ühtlasi kingituse mõnele loomaliigile ja Eesti elurikkusele. Kinke on aidanud luua Eesti kunstnikud ja disanerid, kingid on valmistatud keskkonda arvestavalt.

Kui soetad kingi hiljemalt 18. detsembril, jõuab kink sinuni mugavalt enne jõule. 20. detsembril ja hiljem soetatud kingid jõuavad suure tõenäosusega sinuni alles pärast jõululaupäeva.

Kahekordse jõulukingi tegemiseks on viis võimalust:

 Kingi annetus!

Anneta 10, 20, 30 või enam eurot mõnele allolevale looduskaitselisele tegevusele, vastu saad meie käest tänukirja, kuhu peale paneme annetuskingi saaja nime. Tänukirja saad sõbrale e-postiga saata, ise välja printida või võime selle Sulle tavapostiga saata – nii saad kingi õigel ajal jõuluvana kotti pista. Tänukirja joonistas kunstnik Maria Kooskora.

Annetuskinke saab ELFile teha kahes valdkonnas:

1. Vanade loodusmetsade ning nende elanike kaitseks.
2. Nahkhiirte ning teiste ööelukate heaks toimuvate looduskaitseliste talgute toetuseks.

Kingin annetuse


Tee igihaljas kingitus!

Tänavune jõulusoov võib olla hoopiski pikaajaline investeering loodusesse. Selleks, et saaksime hoida ja kaitsta Eesti loomaliike ja elurikkust aasta läbi, saad hakata juba praegu ELFi püsiannetajaks ja anda oma panuse iga kuu. Nii jääb jõulusoojus südamesse terveks aastaks!

Hakkan püsiannetajaks


Saada jõulutervitus annetuskaardiga!

Jõulutervitused saab saata annetuskaardiga, millega saab korraga rõõmustada nii kaardisaajat kui ka ühte Eestimaa ohustatud liiki: must-toonekurge, alpi-tumekoid ja niidurüdi. Kaardid on saadaval mitmes erinevas vääringus: 5, 10 ja 20 eurot. Iga kaardi taga on ka lühike selgitus, kuidas ja miks antud liiki annetuse abil aidatakse. Annetuskaardid on joonistanud ja kujundanud kunstnik Maria Kooskora.


Saadan jõulukaardi


Jõuluks selga lendorava või nahkhiire särk!

Kingi sõbrale Reet Ausi disainitud ja keskkonda hoidvalt valmistatud ELFi lendorava või nahkhiire pildiga T-särk. Särke on nii meestele kui naistele (alles vaid valitud suurused!). Särke on eri värvides. Kinkides annetaja särgi (50 eurot), toetad lendorava ja teiste haruldaste metsaliikide ning nahkhiirte kaitset! Särkide arv on piiratud.

Kingin lendorava särgiKingin nahkhiire särgi