Kingid Eesti loodusele

Soetades ühe allolevatest annetuskingitustest, teed ühtlasi kingituse mõnele loomaliigile ja Eesti elurikkusele. Kinke on aidanud luua Eesti kunstnikud ja disanerid, kingid on valmistatud keskkonda arvestavalt.

 Annetuskink

Anneta 10, 20, 30 või enam eurot mõnele allolevale looduskaitselisele tegevusele, vastu saad meie käest tänukirja, kuhu peale paneme annetuskingi saaja nime. Tänukirja saad sõbrale e-postiga saata, ise välja printida või võime selle Sulle tavapostiga saata. Tänukirja joonistas kunstnik Maria Kooskora.

Annetuskinke saab ELFile teha kahes valdkonnas:

1. Vanade loodusmetsade ning nende elanike kaitseks.
2. Nahkhiirte ning teiste ööelukate heaks toimuvate looduskaitseliste talgute toetuseks.


Kingin annetuse


Muinasjuturaamat soodest

Piret Pungas-Kohvi kirjutatud ning Triinu Sarve illustratsioonidega raamat “Sookoll Kalli, Modris ja kadunud rabapüü” räägib kahe sookolli, Kalli ja Modrise ning nende sõprade seikluste kaudu Eesti soode käekäigust, põimides lugudesse ka mitmeid pärimuslugusid.

Soovin raamatut


Annetuskaart

Tervitused või kirja saab saata annetuskaardiga, millega saab korraga rõõmustada nii kaardisaajat kui ühte Eestimaa ohustatud liiki: must-toonekurge, alpi-tumekoid ja niidurüdi. Kaardid on saadaval mitmes erinevas vääringus: 5, 10 ja 20 eurot. Iga kaardi taga on ka lühike selgitus, kuidas ja miks antud liiki annetuse abil aidatakse. Annetuskaardid on joonistanud ja kujundanud kunstnik Maria Kooskora.


Soovin kaarti


Lendoravaga T-särk

ELFi lendoravaga T-särgi on disaininud Reet Aus ja see on valmistatud keskkonda hoidvalt. Särke on nii meestele kui ka naistele. Särke on kahes värvikombinatsioonis - sinistes toonides (naiste ja meeste särkide värvilahendus erinev) ja hallides toonides. Soetades annetaja särgi (50 eurot), toetad lendorava ja teiste haruldaste metsaliikide kaitset! Särkide arv on piiratud.


Soovin särki


Nahkhiirega T-särk

ELFi nahkhiirega T-särgi on disaininud Reet Aus ja see on valmistatud keskkonda hoidvalt. Särke on nii meestele kui ka naistele. Särk on helehall ning särgil on kollasega kujutatud lendavat nahkhiirt. Soetades annetaja särgi (50 eurot), toetad nahkhiirte kaitset! Särkide arv on piiratud.


Soovin särki


Loodushelide CD-plaat

Lühidalt öeldes on see plaat helirännak maale. Sinna, kus vanaema viib lambaid karjamaale ja vanaisa teritab heinateoks vikatit. Maale, kus on veel aega kuulata linnulaulu ja ritsikasirinat. CD-plaadi hind on 2 eurot.

Soovin plaati