Anneta looduse heaks!

ELF kaitseb Eestile omaseid liike ja kooslusi. Anname looduse kaitsel endast alati parima ja suuname oma pingutused sinna, kus parasjagu abi kõige rohkem vaja on - olgu need siis kevadeti rändavad konnad, põlismetsad, puisniidud või midagi muud. Annetajate ja vabatahtlike toel saame seda kõike veelgi tõhusamalt teha.Hakka ELFi püsiannetajaks!

Mis sinu rahaga juhtub?

Aitäh, et oled otsustanud ELFile annetada! Me mõistame, et annetust tehes tahad sa teada, mis sinu rahaga edasi saab. Lubame, et oleme edaspidigi läbipaistvad ja ausad nagu kinnitasime Annetamise Hea Tavaga liitumisel.


Isegi väike igakuine annetus on meile suureks toeks. Kui annetad meile näiteks 10 eurot, siis taotleme sellele lisa Euroopa Liidu fondidest ja kasvatame sinu annetuse mõju mitmekordseks. Nii aitab sinu annetus meil veelgi paremini loodust kaitsta.

Miks annetada ELFile?

  • Kui toetad ELFi, aitad kaasa Eestile omaste liikide ja koosluste säilimisele.
  • Oleme Eestis üks vanemaid keskkonnakaitse organisatsioone ja vabaühendusi ning meil on looduse kaitsmisel põhjalikud kogemused.
  • ELFis töötavad looduskaitse eksperdid, kes tunnevad oma valdkonda ning oskavad annetusi kõige õigemasse tegevusse suunata.
  • ELF on sõltumatu organisatsioon ning annetused aitavad meil sõltumatust säilitada.

Sa ei ole veel valmis püsiannetajaks hakkama?

Mõistame seda ja pakume sulle võimalust teha ühekordne annetus või soetada hoopis annetuskink. Meid on võimalik ka läbi Ma Armastan Aidata keskkonna toetada.

Foto autor: Ireen Trummer

Eestimaa Looduse Fondi arveldusarved

Swedbank: EE282200221005100292
SEB: EE691010102001506006

Toeta Paypali kaudu:Kontakt: Aiki Avi, ELFi annetuste koordinaator, aiki.avi@elfond.ee, 56635601