Kõik uudised

Valmista ELFi liblika aastale logo!

07. aprill 2014

Ka tänavu on enne suvist talguhooaega põhjust pliiatsi järele haarata, sest ELFi talgute teema-aasta algab nagu mullugi suure logo otsimise tähe all.

Seekordne teema-aasta on pühendatud liblikatele, keda erinevalt mullustest ja tunamullustest peategelastest ei pea otsima vaid üksikutest kohtadest Lääne-Eestis. Liblikaid on Eestis palju liike ja neid leidub nii metsas, niidul, soos, kui ka linnapargis ning mõnel juhul ka riide- või kuivainekapis. Paljude nendega hakkame lähemat tutvust tegema suure suve saabudes, kui liblikaohtrus on kõige suurem.

2014. aasta varakevadine pajuliblikas. Autor: Ireen Trummer

Et kõik teema-aastal ette võetav saaks end ehtida meeldejääva märgiga, ootame huvilisi osalema ELFi talgute liblikate aasta logokonkursil. Parimad logokavandid avaldame liblikate aasta teemalehel ja nende joonistajaid auhinnatakse tasuta talgutuusiku ja ELFi meenetega. Väljavalituks osutuv logo saab ehtima kogu aastat, rinnamärke, kodulehte jne.

Saada meile oma ringikujuline logo-ettepanek pildina (kas paberil või PDF failina) hiljemalt 15. aprilliks e-kirjaga  siim@elfond.ee või postiga aadressil Eestimaa Looduse Fond, Lai 29, Tartu, 51014.  Hea kui logol oleks ka teema-aasta nimi ja aastaarv, logo juures autori kontaktid ning soovi korral selgitus oma töö kohta.

Tööks saab inspiratsiooni ammutada ja logokonkursist veidi täpsemalt lugeda liblikate aasta valmimisjärgus olevalt erilehelt: http://talgud.ee/liblikate-aasta.

Rohkem infot:

Siim Kuresoo
ELFi talgukorraldaja
Tel: 56 469 026
E-post: www.talgud.ee