Kõik uudised

Üks jõulukink võib olla kingitus kahele - sõbrale ja loodusele

03. detsember 2018
Jõuluaeg pole enam kaugel! Tehes sõbrale või pereliikmele ühe allolevatest annetuskingitustest, toetad mõnda loomaliiki ja Eesti elurikkust. Kingid on valmistatud keskkonda arvestavalt. Kahekordse jõulukingi tegemiseks on viis võimalust: kinkida annetus, annetuskaart, lendorava pildiga T-särk, lendorava helkur või püsiannetus.

Kingi annetus!

Anneta 10, 20, 30 või enam eurot mõnele allolevale looduskaitselisele tegevusele, vastu saad meie käest tänukirja, kuhu peale paneme annetuskingi saaja nime. Tänukirja saad sõbrale e-postiga saata, ise välja printida või võime selle Sulle tavapostiga saata – nii saad kingi õigel ajal jõuluvana kotti pista. Tänukirja joonistas kunstnik Maria Kooskora.

Saada jõulutervitus annetuskaardiga!

Jõulutervitused saab saata annetuskaardiga, millega saab korraga rõõmustada nii kaardisaajat kui ka ühte Eestimaa ohustatud liiki: must-toonekurge, alpi-tumekoid ja niidurüdi. Kaardid on saadaval mitmes erinevas vääringus: 5, 10 ja 20 eurot. Iga kaardi taga on ka lühike selgitus, kuidas ja miks antud liiki annetuse abil aidatakse. Annetuskaardid on joonistanud ja kujundanud kunstnik Maria Kooskora.


Jõuluks selga lendorava särk!

Kingi sõbrale Reet Ausi disainitud ja keskkonda hoidvalt valmistatud ELFi lendorava pildiga T-särk. Särke on nii meestele kui naistele (alles vaid valitud suurused!). Särgi taust on tumehall, lendorav rinnal helehall. Kinkides annetaja särgi (50 eurot), toetad lendorava ja teiste haruldaste metsaliikide kaitset! Särkide arv on piiratud.


Aita sõbral pimedal talveööl helkida!

Poeta lähedase jõulupakki armas lendorava helkur. Helkuri on disaininud kunstnik Okeiko ja see on valmistatud Eestis. Ühe annetushelkuri hind on 12 eurot. Seda kandes oled pimedas autodele nähtav, kuid aitad samas lendoravat ja teisi haruldasi metsaliike.


Tee igihaljas kingitus!

Tänavune jõulusoov võib olla hoopiski pikaajaline investeering loodusesse. Selleks, et saaksime hoida ja kaitsta Eesti loomaliike ja elurikkust aasta läbi, saad hakata juba praegu ELFi püsiannetajaks. Nii jääb jõulusoojus südamesse terveks aastaks!

Uuri lähemalt kingituste ja nende soetamise kohta siit!