Kõik uudised

ELFi jäljed said kaante vahele

11. september 2014
Kutsume avastama Eestimaa Looduse Fondi tegevuse jälgi nii Eesti looduses kui ka ühiskonnas! Looduses toimuvad pidevalt muutused ja sama kehtib ka ELFi kui organisatsiooni kohta – peame olema paindlikud, et reageerida muutustele ja säilitada värsket pilku. Samas on meie põhiväärtused, missioon kaitsta loodust ja visioon mitmekesistest kooslustest ja elupaikadest jäänud samaks.

Nende kaante vahelt ei leia loetelu kõigist ELFi projektidest ja tegevustest möödunud viiel aastal, oleme püüdnud siia koondada need, kus meie jäljed on kõige nähtavamad ja mõjusamad.

Need saavutused on paljude ELFi tegemistes kaasa löönud heade inimeste – ekspertide, looduskaitsjate ja vabatahtlike – ning koostööpartnerite ühine töö.

Loodame, et meie vabatahtlikud, annetajad, koostööpartnerid ja teised huvilised saavad siit piisava ülevaate sellest, kuidas ELF on kaitsnud Eesti loodust, ja mõtteid sellest, kuhu edasi liigume. Oleme avatud kõigile, kes soovivad kaasa mõelda ja tegutseda. Täname südamest seniseid toetajaid!

Meie jälgede lähemaks uurimiseks klõpsa alloleval pildil!


Open publication - Free publishing
ELFi jälgede kaardistamist toetas KÜSK.