Kõik uudised

ELF otsib taastuvenergeetika huvikaitse projektijuhti

25. november 2021

Taastuvenergeetika suunalise töö edendamiseks ja projekti juhtimiseks ootame ELFi kliimameeskonnaga liituma taastuvenergeetika huvikaitse projektijuhti.

Mida tegema?

Tegevuste siht on aidata kaasa kitsaskohtade lahendamisele, mis seni pärsivad päikese- ja tuuleenergeetika arengut. Seejuures oleks ELFi panus eeskätt looduskaitseline eksperditeadmine, vahendaja roll erinevate huvipoolte vahel, huvikaitse poliitikakujundamisel ning avalik kommunikatsioon.

Töö sisu on projektijuhtimine, ekspertide töö koordineerimine ja ise projekti tegevustesse panustamine. Näiteks töötubade ja ümarlaudade korraldamine; erinevate taastuvenergia teekaartide koondamine ja analüüs keskkonna perspektiivist; positsioonipaberite, juhiste ja soovituste tegemine koostöös ekspertide ja partneritega; poliitikadokumentide tagasisidestamine; koostöö korraldamine Eesti ja rahvusvaheliste partneritega, taastuvenergeetika alane avalik kommunikatsioon koostöös ELFi kommunikaktsioonieksperdiga; projekti ajakava ja eelarve jälgimine, aruandlus ja jätkutegevuste kavandamine.

Tööle asumise aeg on 1. jaanuar 2022 ning periood 1 aasta. Töö on täiskoormusega.

Keda otsime?

Ootame Sind kandideerima, kui sul on head koostööoskused ning võime iseseisvalt oma tööd korraldada, piisavalt süsteemsust ja järjekindlust, pisut taustateadmisi päikese- ja tuuleenergeetika valdkonnas, suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti ja inglise keeles. Kasuks tuleb teadmine planeeringute ja poliitikakujundamise protsessidest ning arusaam vabakonna toimimisest.

Mida pakume?

Pakume head eneseteostusvõimalust ning väärt kogemusi kliimavaldkonnas, töötasu, olenevalt kogemustest 1650 - 1900 eurot kuus ja toetavat meeskonda ELFi sees ja partnerorganisatsioonides.

Töökoht asub ELFi kontoris Tartus, ent töö ei eelda tingimata igapäevast kontoris olemist.

Kuidas enda huvist teada anda?

Kirjuta meile oma huvist hiljemalt 8. detsembril. Palun saada aadressile elf@elfond.ee oma CV ja kirjelda lühidalt oma motivatsiooni.

Küsimuste korral kirjuta ELFi kliimaekspert Piret Väinsalule piret@elfond.ee.