Kõik uudised

ELF otsib noore looduskaitsja auhinna kandidaate - tähtaeg 18.01!

17. detsember 2018
Eestimaa Looduse Fond (ELF) otsib kandidaate 2018. aasta noore looduskaitsja auhinnale, millega kaasneb 1000 euro suurune stipendium.

Auhinnale on oodatud kandideerima looduskaitsjad, kes omavad väljapaistvaid saavutusi Eestimaa looduse kaitsel ning on passi või enesetunde järgi nooremad kui 35 aastat. Kandidaadid võivad õppida või töötada nii avalikus, era- kui mittetulundussektoris, samuti tegutseda vabatahtlikuna. Kandideerida saab nii enda nimel kui ka esitada kellegi teise kandidatuuri.

Kandideerimisavalduses palume märkida kandidaadi ees- ja perekonnanimi, vanus, töökoht ja/või tegevusvaldkond ning olulisemad looduskaitselised tegemised ja saavutused. Avaldusi saab esitada 18. jaanuarini aadressil mariliis@elfond.ee.

Noore looduskaitsja auhinda antakse välja alates 2005. aastast eesmärgiga toetada elujõulise ja aatelise looduskaitse püsimist Eestis läbi põlvkondade. Auhinna pälvija otsustab ELFi poolt kokku kutsutav žürii. Auhinnafondi panustavad ettevõtted 360 Kraadi, Natourest, Estonian Nature Tours jt. Tänavune auhinna laureaat kuulutatakse välja 2019. a veebruari alguses ELFi sünnipäeval.  

2017. aasta nooreks looduskaitsjaks valiti Tartu Ülikooli teadur Virve Sõber. Sellele eelnenud aastal sai auhinna Annely Esko Keskkonnaametist, samuti pälvisid eriauhinna loodusteadlane Liina Remm Tartu Ülikoolist ning kodanikuaktivist Linda-Mari Väli. Varasematel aastatel on auhinna pälvinud Riho Kinks, Aveliina Helm, Renno Nellis, Indrek Tammekänd, Ulvar Käärt, Murel Merivee, Tarvo Valker, Marek Sammul, Peep Mardiste ning Asko Lõhmus.

Rohkem infot konkursi ja varasemate aastate laureaatide kohta: http://elfond.ee/teoksil#/projektid/noore-looduskaitsja-auhind


Rohkem infot:
Siim Kuresoo
juhatuse aseesimees
SA Eestimaa Looduse Fond
siim@elfond.ee
Tel: 56 469 026

Mariliis Haljasorg
kommunikatsiooniekspert
SA Eestimaa Looduse Fond
mariliis@elfond.ee
Skype: mariliis.haljasorg