Kõik uudised

ELF otsib metsaprogrammi meeskonda uut liiget

11. aprill 2021
ELFil on koostöös Eesti Ornitoloogiaühingu ning MTÜga Roheline Läänemaa algamas Aktiivsete Kodanike Fondist (ACF) rahastatud metsanduse ja looduskaitse eestkostele keskenduv projekt. Selle projekti koordineerimiseks ja seniste tegevuste toetamiseks otsime oma metsaprogrammi uut liiget.

Keda otsime?

Otsime inimest, kes on järjekindel ja süstemaatiline ning orienteerub vähemalt mõningal määral looduskaitse- ja metsapoliitikas ning projektimaailmas. Kandidaadil on head koostööoskused, võimekus iseseisvalt tööd planeerida ja korraldada ning oskus ennast suuliselt ja kirjalikult hästi väljendada. Kasuks tuleb vabakonna toimimise tundmine ja hea arusaam kommunikatsioonist.

Foto: Tarmo Mikussaar

Mis perioodiks?

Otsime inimest, kes saab tööle asuda võimalikult peatselt kuni 2022. aasta lõpuni. Töökoormuseks on vastavalt soovile 0,5 kuni 1 töökohta.

Millised on tööülesanded?

Metsaprogrammi uue liikme esmane ülesanne on kolme partneri vahel ellu viidava projekti koordineerimine ja administreerimine. Lahtiseletatult tähendab see projekti tegevuste ja ajakava ohjamist, koosolekute juhtimist, ekspertide tööjärje toetamist, ettetulevate jooksvate küsimuste lahendamist, koostöös raamatupidajaga rahastajale aruandluse koostamist.

Sellele lisanduvad vahetud eestkoste ülesanded, mis olenevalt uue meeskonna liikme profiilist, võivad hõlmata ekspertsisendi loomist või kommunikatsioonitegevustesse panustamist ning osalemist metsaprogrammi teistes ettevõtmistes.

Mida vastu saab?

Pakume head eneseteostusvõimalust ning väärt kogemusi keskkonna valdkonnas, mõistlikku töötasu ja toetavat meeskonda ELFi sees ja partnerorganisatsioonides.

Töökoht asub ELFi kontoris Tartus, ent töö ei eelda tingimata igapäevast kellast-kellani kontoris olemist.

Kuidas enda huvist teada anda?

Kirjuta meile oma huvist hiljemalt 24. aprillil. Palun saada aadressile elf@elfond.ee oma CV ja motivatsioonikiri “Miks ma just sellele töökohale soovin ja sobin?” (1 lk). Samast saab ka vastuseid tekkida võivatele küsimustele.