Kõik uudised

ELF otsib kliimavedurit

17. september 2020
Seoses kliimaprogrammi juhi lapsehoolduspuhkusega otsime ajutist kliimavedurit, kes aitaks käimas hoida ja lõpule viia erinevaid kliimateemalisi algatusi kliima huvikaitse ning õiglase ülemineku vallas.

Keda otsime?

Otsime inimest, kes on järjekindel ja süstemaatiline ning orienteerub kliimamuutustes, kliimapoliitikas ja projektimaailmas. Tal on head koostööoskused, võimekus iseseisvalt tööd planeerida ja korraldada ning oskus ennast suuliselt ja kirjalikult hästi väljendada eesti ja inglise keeles. Kasuks tuleb vabakonna toimimise hea tundmine.


Mis ajaks?

Otsime inimest, kes saab kohe tööle asuda. Oktoobrist aasta lõpuni saad töötada täis- või vähemalt kolmveerandkoormusega. Soovi ja võimaluse korral jagub väiksema koormusega tööd ka järgmiseks aastaks.

Mida tegema?

Eestimaa Looduse Fondil on käsil mitmed kliimateemalised algatused, mis on suunatud Eesti võimalikult kiirele ja õiglasele suunavõtule süsinikneutraalsusele. Selle saavutamiseks viime ellu teadlikkuse, huvikaitse ja võrgustumise tegevusi erinevate projektide raames. Just sellise rongi peabki kliimavedur rööbastel hoidma. Üheks suuremaks tööks saab lähiajal lõppeva põlevkivienergeetikast väljumise teemalise projekti edukas lõpetamine. Lisaks on tarvis planeerida ja ellu viia teiste projektide tegevusi ning teretulnud on uute algatuste kavandamine.

Mida vastu saab?

Pakume head eneseteostusvõimalust ning väärt kogemusi kliimavaldkonnas, mõistlikku töötasu ja toetavat meeskonda ELFi sees ja partnerorganisatsioonides.


Töökoht asub ELFi kontoris Tartus, ent töö ei eelda tingimata igapäevast kellast-kellani kontoris olemist.


Kuidas enda huvist teada anda?

Kirjuta meile oma huvist niipea kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 27. septembril. Palun saada aadressile

elf@elfond.ee  oma CV ja kirjelda lühidalt oma motivatsiooni.

Küsimuste korral kirjuta siim@elfond.ee või helista 5646 9026!