Kõik uudised

ELF otsib annetustekogujaid

10. mai 2018
ELF tegutseb alati aimduses, et esindame suure hulga eestimaalaste vaateid ja ootusi looduse kaitsmisel. Selleks aga, et need ootused ja vaated saaks tõelise elujõu vajame me vabaühendusena tuge annetajatelt, vabatahtlikelt ning neilt, kes aitavad meie sõnumeid jõustada. Vabatahtliku annetustekogujana aitaksid sa meid leida annetajad nende hulgas saades ise vastu kuhjaga arendavaid kogemusi, võimaluse osaleda tasuta erinevatel üritusel ning kuhjaga rõõmu kasulikust tööst.
ELFi talgusuvi. Foto: Ele Kesselaid

Otsime annetustekogujaid kelle ülesanne on tunda ja tutvustada ELFi, leida ülesse inimesed, kes soovivad looduskaitse heaks teha rahalisi annetusi ning aidata selle soovi realiseerida. Annetustekogujad käivad erinevatel üritustel ja kõnetavad inimesi. Neile meeldib inimestega suhelda ning ta väärtustab suhtlusest saadud infot ja kogemusi. Annetustekogujatele meeldib käia festivalidel, messidel ja muudel sedalaadi üritustel. Nad huvituvad loodusest ning tunnevad vabaühenduste rolli selle hoidmisel.

Ootame Sind kandideerima annetustekogujaks, kui oled täisealine, ei pelga inimestega rääkida, valmis kaasa lööma vähemalt 2-3 suvisel üritusel ning saad osaleda ELFi annetuste kogumise koolitusel 18.-19. mail Läänemaal. Kasuks tuleb võõrkeelte oskus ja juhilubade olemasolu.

Huvilistel palume saata oma enesetutvustus ja sooviavaldus hiljemalt 15. mail e-kirjaga siim@elfond.ee. Sooviavaldusse pane kirja, millised sinu oskused ja varasemad kogemused tuleks kasuks ELF-i vabatahtlikus töös.