Kõik uudised

ELF ja Tallinna Loomaaed kutsuvad 29. aprillil konnapäevale

26. aprill 2017
ELF ja Tallinna Loomaaed kutsuvad 29. aprillil rahvusvahelist konnapäeva (Save the Frogs Day) tähistama päevaga loomaaias.

Konnapäeva kava:

12:00-15:00 Paksunahaliste maja esisel platsil on Eestimaa Looduse Fondi projekti „Konnad teel“ eestvedajad, kes mängude kaudu ja töötubades tutvustavad konnaliike, seda, mis neid ohustab ja kuidas me saame kahepaikseid aidata ning vastavad loomulikult kõikidele küsimustele. Samal ajal kõnnib loomaaias projekti toetuseks annetusi koguv ELFi konnamaskott.

13:15-15:15 – soovijatel on võimalus Keskkonnahariduskeskuse auditooriumis vaadata Matsalu Filmifestivali auhinna võitnud pooletunnist filmi kahepaiksetest "Konnade tee".

14:00 – aaga ja kollavööt-puukonnade toitmine Väikses Troopikamajas. Kohapeal räägivad konnadest Kertu Namsing (eesti keeles) ja Darja Zubareva (vene keeles).

Kogu päeva vältel toimub kampaania „Esita küsimus!“. Tallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskuse fuajees asub kast, kuhu huvilised paigutavad blanketi küsimusega. Küsimused koos spetsialistide vastustega pannakse üles loomaaia kodulehele. Parima küsimuse esitajale on auhind.

Sündmusele pääseb loomaaia piletiga.