Kõik uudised

Anna hoogu nahkhiirtele ja talgupäevale!

15. september 2014

ELF kutsub loodusesõpru toetama nahkhiirte kaitset ning Teeme Ära talgupäeva. Tänavu saab “Ma armastan aidata!” annetuskeskkonnas toetada nii ülekande kui ka kogutud preemiapunktidega kahte ELFi ettevõtmist: Teeme Ära talgupäeva ning aktsiooni “Aita kaitsta nahkhiiri!”. Infot ettevõtmiste ja annetamise võimaluste kohta leiabhttp://www.swedbank.ee/armastanaidata

Aktsiooniga “Aita kaitsta nahkhiiri!” soovime levitada nahkhiirte eluolu kohta teadmisi, et inimene ei kahjustaks neid looduskaitsealuseid loomi. Annetuste abil koostame käitumisjuhendi ning pakume nõustamist inimestele, kelle hoonetes nahkhiiri leidub. Rohkem infot ELFi tegemiste kohta nahkhiirte kaitsel leiad siit: http://elfond.ee/et/teemad/mets/metsade-kaitse/nahkhiired

Teeme Ära talgupäeva annetusi kasutame talgute stardipakettide koostamiseks ja senisest enama hulga noorte kaasamiseks talgute korraldamisse. Stardipaketti on koondatud erinevad abivahendid ning see jõuab talgupäeva eel ca 1 600 talgujuhini üle Eesti. Igas maakonnas kaasatakse ja koolitatakse üks noortejuht, kes innustab ning julgustab noori talguid korraldama. Nii saavad sajad noored üle Eesti organiseerimiskogemuse ning tuhanded talgutel osalevad noored uusi tutvusi ja uudse kogemuse vabatahtlikust tegevusest, mis võivad anda olulise tõuke edaspidisteks ettevõtmisteks oma kodukandis.
 Rohkem Infot Teeme Ära talgupäeva kohta leiad lehelt www.teemeara.ee.

Möödunud hooajal toetati annetuskeskkonnas ELFi projekte rüdi kaitseks 4298 euroga ning Teeme Ära talgupäeva korraldamiseks 2642 euroga. Annetuste abiga toetasime talgujuhte talgute korraldamisel nii nõu kui ka vahenditega ning taastame rüdi elupaiku.

ELF on liitunud annetuste kogumise hea tavaga. Loe lähemalt siit:  http://elfond.ee/et/uudised/42-elfuudis/1677-annetuste-tava.

ELF tänab südamest kõiki annetajaid!

Rohkem infot:

Mariliis Tago
Teabejuht
SA Eestimaa Looduse Fond
Tel: 56 231 633
E-post:   mariliis@elfond.ee