Kõik uudised

KUTSE raamatu "Teejuht püsimetsandusse” esitlusele 3. märtsil

02. märts 2020
Metsablogi
Ootame Sind 3. märtsil kl 18 Vabamusse raamatu “Teejuht püsimetsandusse” esitlusele!

Sündmuse esimeses pooles arutleme raamatu koostajate Tartu Ülikooli teaduri Liina Remmi ning Eestimaa Looduse Fondi metsaeksperdi Liis Kuresooga püsimetsandusest ja värskest raamatust. Arutelu järel saab vaadata dokumentaalfilmi “Metsade aeg”, mis räägib Prantsusmaa metsade majandamisest, sh püsimetsandusest. Filmis näeb paljut, millega ka Eestis paralleele tõmmata.

Vabamu asub Tallinnas aadressil Toompea 8. Oma tulekust anna palun teada hiljemalt 2. märtsil kl 18 siin: https://forms.gle/y1odj883zUpQX8Er5

Teejuhist

Teejuht on Eestimaa Looduse Fondi eestvedamisel valminud väljaanne, mille eesmärk on anda nii teoreetilisi teadmisi püsimetsandusest kui ka praktilisi juhtnööre metsa lageraievabaks majandamiseks. Koostajad on koondanud kogemusi ja teadmisi nii Eestist kui mujalt maailmast, nii teaduskirjandusest kui metsamajandajatelt.

Raamatut saab soetada nii eelseisval esitlusel kui ka edaspidi ELFist ja Rahva Raamatust, samuti teeme teejuhi digikujul tasuta kättesaadavaks kodulehel www.metsaomanikule.ee. Suur aitäh hooandjatele ja Ülemiste keskusele, kes raamatu valmimist toetasid!