Looduskaitseline kommunikatsioon

Ettepanekud looduskaitselise kommunikatsiooni parandamiseks.

Nurmenukuvaatlusi tehakse tänavu ka Lätis 23.05.2020

Nurmenukuvaatlusi tehakse tänavu ka Lätis
Eestimaa Looduse Fondi (ELF) ja Tartu Ülikooli (TÜ) teadlaste üleskutse teha nurmenukuvaatlusi on kulgenud väga edukalt. Inimesed on tänavu kevadel enam kui 1100 vaatluse käigus kindlaks teinud ligi 130 000 nurmenuku õietüübi. Lisaks laienes nurmenukuvaatlus Lätti, kust infot on laekunud enam kui 20 000 nurmenuku õietüübist.
Liigirikkad puisniidud väärivad säilitamist
Eesti maastikele nii iseloomulikud puude ja põõsastega heinamaad on kadumas. Seepärast on nende koosluste hooldamine ja taastamine väga tänuväärne töö, ütles keskkonnaminister Rene Kokk, kes tänasel maailma elurikkuse päeval külastas Eesti ja kogu Euroopa üht liigirikkaimat paika— Pärnumaal asuvat Nedrema puisniitu.
Loodusviktoriini esikohad
Kevad on tulnud teisiti kui iial varem ja ka õppetöö käib teistmoodi kui oleme seda varem kogenud. Et mõtteid ikka loodusel hoida, siis pani Eestimaa Looduse Fond kokku Eesti looduskaitse teemalise mälumängu, mida saab mängida Kahoot! keskkonnas.
Viktoriinil proovis oma teadmiste rammu üle 600 inimese. 

Auväärt esimesed kohad said:
1. Tim
2. Bb
3.AQUPOM
(4. An)
(5. Holtz)
E(rakorraline)-loodusturism
Üleskutse kõikidele loodusturismiga tegelejatele!

Korraldame 2. mai Zoomi keskkonnas ürituse erakorralisest loodusturismist. Meie eesmärk on kuulda kõikide mõtteid hetkese eriolukorra kohta ning leida lahendusi tulevaseks suveks ja hetkeolukorraks.
©2017-2021 Eestimaa Looduse Fond, projekt "NaturallyEst" (Piloting Natura 2000 communication in Estonia). Kõik õigused kaitstud. Projekti rahastab Euroopa Liidu LIFE'i programm, SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja projekti partnerid. See koduleht ei pruugi kajastada Euroopa Komisjoni ametlikke seisukohti.