Looduskaitseline kommunikatsioon

Ettepanekud looduskaitselise kommunikatsiooni parandamiseks.

Rahvusvahelise põlislooduse päeva puhul toimuvad Eestis karged sügismatkad 18.10.2021

Rahvusvahelise põlislooduse päeva puhul toimuvad Eestis karged sügismatkad
23. oktoobril tähistatakse rahvusvahelist põlislooduse päeva. Eesti Loodusturismi Ühing ja Eestimaa Looduse Fond (ELF) kutsuvad sel puhul 22.-24. oktoobril matkama ning kogema karget sügisest Eesti põlisloodust. Ühingu liikmed on selleks puhuks pakkumas palju põnevaid matkasid üle Eesti. ELF kutsub samal nädalavahetusel kohalikke kogukondi tutvuma oma kodukandi Natura 2000 kaitsealade loodusega.
Inimesed on teinud juba üle 100 samblikuvaatluse
Eestimaa Looduse Fond (ELF) lükkas juuni lõpus koos TÜ Ökoloogia ja Maateaduste Instituudi teadlastega käima kodanikuteaduse algatuse „Tähelepanu! Valmis olla! Samblik!”, mille raames kutsutakse inimesi samblikke kaardistama. Kahe nädalaga on inimesed teinud juba üle 100 samblikuvaatluse 12 eri maakonnas ning teadlased on tuvastanud ligi 50 erinevat samblikku.
Veebiseminar: väärtuslikud maastikud vanadel kaartidel

VÄÄRTUSLIKUD MAASTIKUD VANADEL KAARTIDEL -

MELLINIST JA RÜCKERIST LEHMANAHANI


Veebiseminaril vaadeldakse vanade kaartide kasutamist kohalike loodus- ja kultuuriväärtuste uurimiseks. Veebiseminar toimub 9. aprillil kell 10:00–16:00 veebis.

Osalemiseks kasuta seda linki:  https://us02web.zoom.us/j/84034429562?pwd=eWQxZ250aU4vYWRyNDVxb3BrUm1YZz09

Märgaladest Terevisioonis
NaturallyEST projektijuht ja looduskaitse ekspert Silvia Lotman käis rääkimas märgalade kehvast seisust ja märgalade päeva matkadest. Kõigil kogukonnamatkadel osalejatel tasub ka vaadata. 

©2017-2021 Eestimaa Looduse Fond, projekt "NaturallyEst" (Piloting Natura 2000 communication in Estonia). Kõik õigused kaitstud. Projekti rahastab Euroopa Liidu LIFE'i programm, SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja projekti partnerid. See koduleht ei pruugi kajastada Euroopa Komisjoni ametlikke seisukohti.