Nagu ikka: foto on illustreeriv. Pildi tegi Егор Камелев  Unsplashist
I olukord:
Välismeediast tõlgitakse online-uudistesse lugu sellest, kuidas mürgiämblikud vallutavad toidupoode. Klõpsad loole, tundub väga kahtlane. Otsid üles allika ja avastad, et räägitakse ämblikest, keda loomapood parasjagu transportis ja kaks ämblikku olid pääsenud kaubikusse, millega hiljem oli toidupoodi viidud WC-paber. Elus ämblikuid ei olnud toidupoes.
Tahaks justkui kirjutada, sõna võtta, aga kommentaarium justkui pole see koht ja sotsiaalmeedias ka ei jaksa…


II olukord
Foto:  Isaac Davis Unsplashist
Iga päev töötad looduslähedase teemaga, millest tahaks kõigile rääkida - oluline, puudutab igaüht ja/või on hariv info, mida oleks teistelgi vaja teada. Oled ajakirjandusse teinud arvamuslugusid, mõni ajakirjanik teinud intervjuu, kuid ikkagi tundub, et väärt infot teemast peab infomürast tikutulega/mobiilivalgel taga otsima.
Foto: Kristopher Roller, Unsplash
III olukord

Kirjutasid enda nime alt sotsiaalmeedias looduskaitse olulisusest ning sattusid suure mürgli keskmesse. Kes tagaselja sarjab, kes kohe otse solvab. Milleks üldse vaeva näha?! Vahel on tunne, et looduskaitse teemal ei saa üldse midagi rääkida.


Kui üks või mitu neist olukordadest Sind kõnetas ja tundub, et olukorda peab paremaks muutma, siis on järgnev koolitus just Sulle.Eestimaa Looduse Fond on kokku pannud põneva ja praktilise koolitustsükli looduskaitse eestkõnelejatele.
Koolitusel osalemiseks tuleb täita ära kandideerimisvorm (kandideerimine on lõppenud). 

Kui oled juba vana kala, kuid tahaks uusi trikke õppida või alles noor vaal, kes kogub oskusi, kandideeri kindlasti

Ootame kandidaate 21. oktoobrini 2019. Grupi suurus on efektiivsema õpikogemuse saamiseks piiratud.
Koolitus on tasuta. Koolitusprogrammi valitud, saavad vastava kinnituskirja e-postile hiljemalt 23. oktoobril. 

©2017-2021 Eestimaa Looduse Fond, projekt "NaturallyEst" (Piloting Natura 2000 communication in Estonia). Kõik õigused kaitstud. Projekti rahastab Euroopa Liidu LIFE'i programm, SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja projekti partnerid. See koduleht ei pruugi kajastada Euroopa Komisjoni ametlikke seisukohti.