Meeskond


Kogu projekti veab eest Dublini Ülikooli Kolledž. Projekti koordinaator on Craig Bullock - craig.bullock@ucd.ie
Rahvusvaheline veebileht: www.waterlands.eu

Eestis löövad Waterlandsi projektis kaasa Tartu Ülikool, Eestimaa Looduse Fond, Riigimetsa Majandamise Keskus ning Tootsi Turvas.

Tartu Ülikool

Marko Kohv, märgalade ekspert ja TÜ projektijuht - marko.kohv@ut.ee
Kristel Taits, TÜ koordinaator - kristel.taits@ut.ee
Ain Kull,  loodusgeograafia kaasprofessor - ain.kull@ut.ee
Argo Jõeleht, geoloogia kaasprofessor - argo.joeleht@ut.ee
Edgar Karofeld, rakendusökoloogia kaasprofessor - edgar.karofeld@ut.ee
Elin Soomets-Alver, märgalade ökoloogia teadur -  elin.soomets-alver@ut.ee
Evelyn Uuemaa, geoinformaatika kaasprofessor - evelyn.uuemaa@ut.ee
Garri Raagmaa, regionaalplaneerimise kaasprofessor ja TÜ Pärnu kolledži direktor - garri.raagmaa@ut.ee
Kadri Leetmaa, rände- ja linnauuringute keskuse juhataja, inimgeograafia kaasprofessor - kadri.leetmaa@ut.ee
Kai Vellak, taimeökoloogia kaasprofessor - kai.vellak@ut.ee
Kuno Kasak, keskkonnatehnoloogia kaasprofessor - kuno.kasak@ut.ee
Liina Remm, looduskaitsebioloogia teadur - liina.remm@ut.ee
Martin Maddison,  keskkonnatehnoloogia teadur - martin.maddison@ut.ee

Eestimaa Looduse Fond

Piret Pungas-Kohv, ELFi kaasprojektijuht - piretpk@elfond.ee 
Jüri-Ott Salm,  ELFi kaasprojektijuht - jott@elfond.ee
Mari Kaisel, kaasamise ekspert -  mari@elfond.ee
Mariliis Haljasorg, kommunikatsiooniekspert - mariliis@elfond.ee

Riigimetsa Majandamise Keskus

Mihkel Järveoja, RMK projektijuht - mihkel.jarveoja@rmk.ee

Tootsi Turvas

Evelin Krekker,  keskkonna ja tööohutus juht - evelin.krekker@tootsiturvas.ee




UUDISED

Kutse: Kikepera loodusretk 30.09 15.09.2022

Kutse: Kikepera loodusretk 30.09
Ootame kohalikke inimesi ja teisi huvilisi 30. septembril retkele Kikepera looduskaitsealale! Kondame metsas ja soos koos loodusväärtuste eksperdi ja ornitoloogi Indrek Tammekännuga ning uurime, milliseid loodusväärtusi ja haruldusi siinkandis leidub. Näiteks elab alal 32 liiki kaitsealuseid linde, sh metsised, kaljukotkad, must-toonekured ja kanakullid.
Arutelu:
Lähiaastatel asutakse Pärnumaal taastama kolme kahjustatud märgala, millest üks asub Sindi linna lähistel Kõrsa rabas.
Lavassaare kunagises soos ja praegustel turbaväljadel, kus iga päev vuravad kaevandusmasinad, hakatakse plaanitust mitu aastakümmet varem tuhandeid hektareid sood taastama.
Arutelu: “Kuidas taaselustada Lavassaare kaevandatud sood?”
8. juunil toimus Lavassaare Rahvamajas kohalikele elanikele ja kõigile teistele huvilistele suunatud arutelu.
Projekti WaterLANDS (nr 101036484) rahastab Euroopa Liidu Horizon 2020 uuringute ja innovatsiooni programm. Esitatud teave kajastab autorite vaateid ja Euroopa Komisjon selle eest ei vastuta. Uuri lähemalt www.waterlands.eu!