Nahkhiired Eesti looduses

Eestis elutsevate nahkhiirte edasine käekäik sõltub pajuski inimeste tegevusest. Ka Sina saad nahkhiiri aidata!


Uudised

Nahkhiirte huvipäev Tallinna lähedal Vääna mõisas 01.11.2019

Nahkhiirte huvipäev Tallinna lähedal Vääna mõisas
Kes on meie öised lendavad kaaslased nahkhiired? Mida nad praegu teevad? Kuidas nad on inimestele kasulikud? Miks neid vaja kaitsta? Millised on inimeste ja nahkhiirte suhted? 
Kutsume kõiki 17. novembril Vääna mõisa saali nahkhiirte huvipäevale, kus neil teemadel arutleme.

Käesolev aasta on oluline verstapost Eesti nahkhiirte uurimisel
28. septembril tähistatakse Piusa külastuskeskuses Võrumaal Eesti nahkhiirte uurimisele olulist tähtpäeva. Piusa koobastes on tänaseks nahkhiiri uuritud juba enam kui 70 aastat. Selle olulise ajajoone ületamise puhul kogunevad Eesti nahkhiireteadlased ja loodushuvilised Võrumaal huvipäevale.
Vikerraadio Rohesäuts: Nahkhiired
Septembrist on kõigil Vikerraadio sõpradel võimalus kuulata uut rubriiki "Rohesäuts". Lühirubriigis võetakse 2 minuti jooksul vaatluse alla keskkonnaküsimused. Teateid edastas muuhulgas Eestimaa Looduse Fondi juhatuse esimees Tarmo Tüür.

Nahkhiirte huvipäev Piusal
Nahkhiirte uurimise algusest Piusal on möödunud 70 aastat. Selle tähistamiseks kutsub Eestimaa Looduse Fond (ELF) Sind Piusa looduskaitseala külastuskeskusesse nahkhiirte huvipäevale 28. septembril 2019 algusega kell 11.
©2017-2019 Eestimaa Looduse Fond, projekt "Tiigilendlase (Myotis dasycneme) elupaikade parandamine Eestis" (Improving the Pond Bat (Myotis dasycneme) habitats in Estonia). Kõik õigused kaitstud. Projekti rahastab Euroopa Liidu LIFE'i programm, SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja projekti partnerid. See koduleht ei pruugi kajastada Euroopa Komisjoni ametlikke seisukohti.