„Hirmus armas nahkhiir“ pälvis 2020. aasta parima ajutise näituse auhinna 04.06.2021

4. juunil toimunud Eesti muuseumide aastaauhindade auhinnatseremoonial tunnustati Eesti Loodusmuuseumi näitust "Hirmus armas nahkhiir" 2020 parima ajutise näituse tiitliga. Esmakordselt andis Eesti Muuseumiühing üle ka Aasta Turundaja tiitli ja selle pälvis loodusmuuseum näituse „Hirmus armas nahkhiir“ ja 2020. aasta looma turunduse eest.
2020. aasta ei olnud muuseumidele lihtne. Seetõttu olen siiralt õnnelik, et hoolimata keerulistest oludest ja pidevast ebakindlusest, sündis meie muuseumides nii palju uut ja põnevat,“ ütles kultuuriminister Anneli Ott. „Sügav kummardus võitjate ees ja aitäh teile kõigile, kes te igapäevaselt hoiate meie kultuuripärandit ning pakute võimalust tulla näitusele või muuseumitundi, kuraatorituurile või kogudega tutvuma.“

  • Parima ajutise näituse tiitli ja teise Suure Muuseumiroti pälvis Eesti Loodusmuuseumi näitus „Hirmus armas nahkhiir“.
  • Esmakordselt andis Eesti Muuseumiühing üle Aasta Turundaja tiitli ja selle pälvis Eesti Loodusmuuseum näituse „Hirmus armas nahkhiir“ ja 2020. aasta looma turundus eest.
Näitus „Hirmus armas nahkhiir“ jääb Eesti Loodusmuuseumis avatuks kuni 30. septembrini. Soovitame kindlasti kogema minna!

Loe veel samal teemal: