Märgatud metsas 2021

„Mets tahab vanaks elada“

Vana metsa väärtustele pühendatud algatus


Kas Sul on elamusi, mõtteid või mälestusi, mis on seotud vana ja väärika metsaga? Palun meenuta neid, pane kirja ja saada Eestimaa Looduse Fondile e-kirja, postiga või veebilehe kaudu

Soovime koguda ja talletada eestimaalaste lugusid vanast metsast ning avaldada neist lugudest paremiku oma kanalites ning meedias. Oma loo kirjutamine ja ELFi kaudu jagamine on Sinu üks võimalustest anda panus Eestimaa loodusväärtuste tunnustamisse.


Vanast metsast lugude kirjutamise inspiratsiooniks oleme palunud Mari Kalkunil,  Anu Raual, Urmas Tartesel, Liis Kuresool ja Ekke Timuskil jagada oma metsalugu - vaata videoid!


Auhinnad

ELFile lugude saatjate seast valib žürii välja peaauhinna võitja, kellel avaneb võimalus pere või sõpradega teha 2022. aasta alguses loomajälgede otsimise ja tundmaõppimise privaatne matk Natourest OÜ giidi juhendamisel.


Vanast metsast pajatavate lugude kõigi autorite seast loositakse välja ka teisi auhindu, milledeks on Reet Ausi disainitud looduse teemalised T-särgid.

Tingimused

Algatuse „Vana mets tahab elada!“ raames Eestimaa Looduse Fondile saadetud parimaid lugusid kasutame koos autori nimega (ja vanusega) ELFi kanalites ning ajakirjanduses temaatiliste sõnumite edastamiseks.
Sinu lugu vanast metsast ootame 12. detsembrini e-posti aadressil vanamets@elfond.ee või posti teel Staadioni 67, Tartu 51008.
Kirjutisele palun lisa kindlasti oma eesnimi ja vanus.
Juhul, kui jagad meile saadetud kirjutist ka oma sotsiaalmeedia kontol, palun kirjuta sinna juurde teemaviited #margatudmetsas ja #vanamets

Auhinnasaajad teeme teatavaks enne jõulupühi. 
Parimad žürii poolt välja valitud lood või lõigud nendest toob ELF koostöös Ülemiste Keskusega lugejate ja jälgijateni aastavahetusel.

Vaata videolugusid!
Jälgi algatust ELFi Facebookis, Instagramis või metsablogis!

     
     

#märgatudmetsas

* Algatuse raames meiega jagatud fotosid ja lugusid kasutame koos autori nimega Eestimaa Looduse Fondi kanalites ning temaatiliste artiklite ilmestamiseks.