Märgatud metsas

Metsa loodusväärtustele pühendatud fotode ja videote kogumineMida Sina metsas käies märkad?  Eestimaa Looduse Fond kutsus märkama metsas looduse jälgi ja põnevaid detaile ning neid pildistama või filmima.

Virtuaalse näituse ning info võitjate kohta leiad ELFi METSABLOGIST!

Auhinnad 

Kõigi videote ja fotode saatjate seast valib žürii välja inimese, kes saab minna kevadel koos loodusfilmikunstnik Joosep Matjusega Alutagusele NatourEsti karuvaatlusonni karusid piiluma ning loodusfilmi tegemist uudistama. Joosep Matjus on värske vaatajarekordeid löönud loodusfilmi “Tuulte tahutud maa” režissöör ja operaator. Samuti loositakse osalejate vahel Reet Ausi lendorava T-särgid ning Rein Kuresoo raamatud Eesti looduse muutustest viimasel sajandil.

Algatusest

Metsas on palju sellist, mida niisama jalutades alati ei märka või mis tekitab küsimuse “mis asi see on?”. Alati ei ole aga käepärast võtta eksperti, kes tähelepanu juhiks või selgitaks. ELF soovib tuua algatusega fookusesse metsa loodusväärtused - mitmekülgse, liigirikka ja põneva elu. Nõnda saab igaüks juba järgmisel korral metsa kondama minnes ise teadlikumalt ringi vaadata. Valikut meile saabunud fotodest ja videotest jagame oma sotsiaalmeedia kanalites ning virtuaalsel näitusel. *

Käisime hiljaaegu ELFi metsaekspert Liis Kuresooga Vapramäe metsades kolamas ja uurisime, mida tema metsas sügisel ringi käies märkab. Kutsume Sind metsa kondama ning looduse jälgi märkama! 


Jälgi algatust ELFi Facebookis, Instagramis või metsablogis!

     
     

#märgatudmetsas

* Algatuse raames meiega jagatud fotosid ja videoid kasutame koos autori nimega Eestimaa Looduse Fondi kanalites ning temaatiliste artiklite ilmestamiseks.

Algatus on osa projektist "Tuleviku metsandus"