Kutse soo ja mere konverentsile


Olete väga oodatud kahepäevsele konverentsile „Meri ja soo“, mis toimub 1.-2. veebruaril 2024 Tallinna Ülikooli konverentsikeskuses (Narva mnt 29, Astra maja Auditorium Maximumis) ja veebis.


Konverentsil räägime üheskoos ekspertide ja teadlastega aktuaalsetest Läänemere ja soodega seotud küsimustest, tegevustest ning värskematest uuringutest. Konverentsi päevakava, esinejad ja muu vajaliku info leiab siit konverentsi kodulehelt.

REGISTREERUDA SAAB SIIN

Soovitame registreeruda kohe, sest kohtade arv kohapeal on piiratud ja registreerumine on vajalik ka veebi teel osalemiseks. Konverentsile registreerumine on avatud kuni 26. jaanuarini.

Konverentsi leht Facebookis 

Kutset võib jagada kõigile mere- ja märgalade huvilistele.

Kui keegi soovib tutvustada oma uurimistööd või mõnd projekti, mis seostub mere ja sooga, ootame konverentsile temaatilisi postreid või infomaterjale. Soovist panna konverentsile oma poster välja või jagada soo- ning mereteemalisi materjale, saab märku anda registreerimisvormis. Toetudes registreerunute soovidele, tekitame selleks toimumispaigas sobivad kohad.


Mere ja soo konverentsi toimumist toetavad Sigrid Rausing Trust, Mastercard ning ELi liikmesriikide keskkonnaprojektide kaasrahastamise programm LIFE ja Eesti riik projekti  „Kliimamuutustega kohanemise tegevuste elluviimine Eestis“ (AdaptEST, rahastusleping LIFE21-IPC-EE-LIFE-SIP AdaptEst/101069566). Koduleht ja konverents sisaldavad autorite seisukohti ning Euroopa Liit ega abiandvad asutused ei vastuta informatsiooni õigsuse ja sisu kasutamise eest. Lehe fotod: Sven Zacek