Eestimaa Looduse Fond

Mari Kaisel
Projektijuht
5343 3346
mari@elfond.ee

Silvia Lotman
Projektijuht
526 2013
silvia@elfond.ee

Kertu Hool
Teabejuht
552 4782
kertu@elfond.ee

Laura Oro
Kommunikatsioonispetsialist
laura.oro@elfond.ee

Keskkonnaõiguse Keskus

Kaarel Relve
Jurist
742 4524
kaarel@k6k.ee

Merlyn Mannov
Jurist
742 4524
merlyn@k6k.ee

Katre Liiv
Kommunikatsioonijuht
507 6519
katre@k6k.ee

Tartu Ülikool

Maie Kiisel
RAKE analüütik
516 9933
maie.kiisel@ut.ee

Meriliis Kasemets
Projekti vaatleja

Looduse Omnibuss

Jaan Riis 
Looduse Omnibussi eestvedaja
5647 6297
info@looduseomnibuss.ee
©2017-2018 Eestimaa Looduse Fond, projekt "NaturallyEst" (Piloting Natura 2000 communication in Estonia). Kõik õigused kaitstud. Projekti rahastab Euroopa Liidu LIFE'i programm, SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja projekti partnerid. See koduleht ei pruugi kajastada Euroopa Komisjoni ametlikke seisukohti.