Looduskaitseline kommunikatsioon

Ettepanekud looduskaitselise kommunikatsiooni parandamiseks.

Tutvustame looduskaitse teemalisi uuringuid 16.01.2019

Tutvustame looduskaitse teemalisi uuringuid
Mida arvab suvitaja looduskaite piirangutest enda puhkepaigas?
Milliste looduskaitseliste probleemidega puutuvad kokku ettevõtjad?
Mida kirjutatakse looduskaitsest meedias?

Kui otsid vastuseid neile ja teistele looduskaitsega seotud küsimustele, siis soovitame tutvuda värskete uuringutega. Naturallu-EST meeskonnal said valmis mitmed olulised uuringud, millega kaardistati Eesti inimeste meelsust looduskaitse küsimustest ning otsiti vastust küsimustele, mida arvatakse looduskaistest ja sellega kaasnevatest probleemidest Eestis.

Natura 2000 Eestis - koostöö riigiasutuste ja kodanikuühiskonna vahel
Projektijuhid Mari Kaisel ja Silvia Lotman avaldasid väljaandes ANLiegen Natur saksakeelse artikli Natura 2000 koostööst Eestis. 
Täna algav ELFi suvekool teeb head nii loodusele kui talgulisele

Täna, 19. juulil koguneb enam kui poolsada vabatahtlikku talgulist Eestimaa Looduse Fondi (ELF) eestvedamisel Alam-Pedja looduskaitsealale suvekooli Palupõhja haruldast puisniitu niitma. Sündmuse üheks tipphetkeks on laupäeval toimuv võistuniitmine.

Eestimaa Looduse Fondi talgute suvekool ühendab looduskaitse ja pärandkultuuri

Järjekorras viies Eestimaa Looduse Fondi (ELF) talgute suvekool toob 19.-22. juulil talgusõbrad Alam-Pedja looduskaitsealale Palupõhja, et üheskoos vikatitega puisniidul heina niita, töötegemise vahele harivates töötubades osaleda ja pärimusmuusikat ning piirkonna mitmekesist loodust nautida.

©2017-2018 Eestimaa Looduse Fond, projekt "NaturallyEst" (Piloting Natura 2000 communication in Estonia). Kõik õigused kaitstud. Projekti rahastab Euroopa Liidu LIFE'i programm, SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja projekti partnerid. See koduleht ei pruugi kajastada Euroopa Komisjoni ametlikke seisukohti.