Looduskaitseline kommunikatsioon

Ettepanekud looduskaitselise kommunikatsiooni parandamiseks.

Nurmenuku algatus sai teaduse populariseerimise auhinna 21.11.2019

Nurmenuku algatus sai teaduse populariseerimise auhinna
20. novembril anti auhinnad parimatele Eesti teaduse populariseerijatele - parima uue algatuse eest teaduse ja tehnoloogia populariseerimisel anti peapreemia Eestimaa Looduse Fondi ja Tartu Ülikooli rahvateaduse algatusele „Eesti otsib nurmenukke!”.
Ullaste puisniidu heaks!
Kutsume 23. augustil kõiki huvilisi Ullaste puisniidule kell 20 heategevuslikule kontserdile, kus esineb Tõnu Timm ja tema pillipark. Kontserdile eelneb puisniiduhooldusega seotud vestlusring (kell 18), kus osalevad puisniitude hooldusega tegelevad inimesed, tänu kellele meie vähesed puisniidud on säilinud. Kõik on oodatud!
Vikatid vuhisevad Palupõhja puisniidul ja Raadil

Täna koguneb enam kui poolsada vabatahtlikku talgulist Eestimaa Looduse Fondi (ELF) eestvedamisel Alam-Pedja looduskaitsealale suvekooli Palupõhja haruldast puisniitu hooldama. Sündmuse üks tipphetk on pühapäeval toimuv vikatiga niitmise võistlus ja pärimuspäev Tartus, kuhu on oodatud kõik huvilised.

Niitmisvõistlus kutsub osalema

14. juulil toimub Tartus esimest korda Eestimaa Looduse Fondi (ELF) eestvedamisel niitmisvõistlus ja pärimuspäev. Lisaks niitmisoskuste harjutamisele ja võistlemisele on võimalus õppida ka teisi traditsioonilisi oskusi ning tutvuda rahvapillide ja looduskaitsega. Väiksemad pereliikmed saavad osa orienteerumismängust ja Pokumaalt on külas Puuko koos pokudega. Nii võistlusel kui ka õpitubades osalemine on tasuta.

©2017-2019 Eestimaa Looduse Fond, projekt "NaturallyEst" (Piloting Natura 2000 communication in Estonia). Kõik õigused kaitstud. Projekti rahastab Euroopa Liidu LIFE'i programm, SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja projekti partnerid. See koduleht ei pruugi kajastada Euroopa Komisjoni ametlikke seisukohti.