Üks kink, kaks kingisaajat!

Üks kink võib olla kingitus kahele: kui kingid pereliikmele, sõbrale, kolleegile või endale ühe allolevatest kingitustest, teed ühtlasi kingituse mõnele loomaliigile ja Eesti elurikkusele. 

Kahekordse kingi tegemiseks on kolm võimalust:

 Kingi annetus!

Anneta 10, 20, 30 või enam eurot mõne alloleva looduskaitselise tegevuse jaoks, vastu saad meie käest tänukirja, kuhu peale paneme annetuskingi saaja nime. Tänukirja saad ise välja printida või võime selle Sulle tavapostiga saata.

Annetuskinke saab ELFile teha kolmes valdkonnas:

1. Eesti metsade metsikuse hoidmiseks 
ehk eesti metsade ja nende elanike kaitseks.
2. Kimalaste kõrge lennu tagamiseks
ehk kimalaste elupaiku hooldavate talgute korraldamiseks.
3. Konnade krooksude ja hüpete võimendamiseks
ehk konnapäästmistalgute ("Konnad teel!") korraldamiseks.


Saada jõulutervitus annetuskaardiga!

Jõulutervitused saab saata annetuskaardiga, millega saab korraga rõõmustada nii kaardisaajat kui ühte Eestimaa ohustatud liiki: must-toonekurge, alpi-tumekoid ja niidurüdi. Kaardid on saadaval mitmes erinevas vääringus: 5, 10 ja 20 eurot. Iga kaardi taga on ka lühike selgitus, kuidas ja miks antud liiki annetuse abil aidatakse.
Jõuluks selga lendorava särk!

Kingi sõbrale Reet Ausi disainitud ja keskkonda säästvalt valmistatud ELFi lendorava pildiga T-särk. Särke on nii meestele kui naistele (suurused XS, S, M, L, XL, XXL). Särgi taust on tumehall, lendorav rinnal helehall. Kinkides annetaja särgi (50 eurot), toetad lendorava uuringuid ja kaitset!


Küsimuste korral kirjuta mariliis@elfond.ee, tel 56231633!