"ÜPP 2020. Jätkusuutliku põllumajanduse poole"

konverents

 1.-2. september 2017

#estcap2020
#eu2017EE

Rahvusvaheline konverents "ÜPP 2020. Jätkusuutliku põllumajanduse poole" oli pühendatud ELi ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP/CAP) tulevikule.

Loe konverentsi osalejate ja esinejate avalikku kirja!

Mis?

Sündmuse fookuses oli ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) kujundamine. On ÜPP jätkusuutlik? Millist ÜPPd me soovime? Oma seisukohti jagasid Eesti ja ELi keskkonnaühendused,  põllumajandustootjate organisatsioonid, põllumajanduseksperdid ja ametnikud. Ürituse eesmärk oli soodustada diskussiooni 2020. aasta järgse ÜPP teemal ning aidata kaasa tasakaalustatuma ja keskkonnasõbralikuma põllumajanduspoliitika kujundamisele Euroopa Liidus.

Sündmus toimus kahes osas: 1. septembril toimus Tallinnas konverents. 2. septembril toimus väljasõit - külastati kahte talu ning peeti seminari. Vaata programmi:Konverentsi korraldas SA Eestimaa Looduse Fond (ELF). Sündmus leidis aset ELi Nõukogu Eesti eesistumise raames. Vaata ka ELFi ÜPP teemalist blogi!

Kes osalevad?

Konverentsil esinesid ning osalesid ELi keskkonnaühendused,  põllumajandustootjate organisatsioonid, talunikud, põllumajanduseksperdid, teadlased, ametnikud jt.

Esinejate tutvustused leiab SIIT!


Kus?

Konverentsi esimene päev (1. september) toimus Hotellis Euroopa. Aadress: Paadi 5, Tallinn
Teisel päeval toimunud seminar ja talude külastus viisid osalejad väikesele Eesti tuurile. Üheskoos külastati Saidafarmi ja Mätiku talu. Seminar toimus Läänemaal Penijõel.

Praktiline info

  • Konverentsi esimese päeva ettekanded on nii eesti kui inglise keeles -  organiseeritud on nii eesti-inglise kui inglise-eesti tõlge. Teise päeva seminar ning talude külastus on inglise keeles, ilma tõlketa.
  • Konverentsil osalemine on tasuta.
  • ELF ei kata ööbimise ega transpordikulusid.
  • Autoga tulijatel on võimalus parkida hotelli kõrval asuvasse EuroPark parklasse (hinnaga 24h 3.50 €).
  • Erisoovid, küsimused kirjutage registreerimisvormi või aadressil heidi.oovel@gmail.com


Rohkem infot küsi Heidi Öövlilt - e-mail:
heidi.oovel@gmail.com; tel: +372 5344 3120