Eestimaa Looduse Fondi töötajad

Kui soovid näha rohkem infot, klõpsa töötaja nimel!

Juhatus

  • Siim Kuresoo
  • juhatuse aseesimees, metsaprogrammi juht
  • siim@elfond.ee
  • 5646 9026
  • Silvia Lotman
  • juhatuse liige, looduskaitse ekspert, liigikaitseprogrammi juht
  • silvia@elfond.ee
  • 526 2013
  • Kadri Kalmus
  • juhatuse liige, finantsjuht
  • kadrik@elfond.ee
  • 742 8443

Kommunikatsioon

  • Mariliis Haljasorg
  • kommunikatsiooniekspert (mets, kliima, märgalad, talgud)
  • mariliis@elfond.ee
  • 5623 1633
  • Katre Liiv
  • kommunikatsiooniekspert (kliima, põllumajandus ja igaühe looduskaitse)
  • katre.liiv@elfond.ee
  • 507 6519
  • Anita Tamm
  • kommunikatsiooni praktikant
  • anita.tamm@elfond.ee

Mets

  • Liis Kuresoo
  • metsaekspert
  • liis.kuresoo@elfond.ee
  • 5624 3102
  • Liis Keerberg
  • kohalike metsaotsuste ekspert
  • liis.keerberg@elfond.ee
  • Bert Rähni
  • kohalike metsaotsuste projektijuht
  • bert@elfond.ee
  • 5137141
  • Aili Ohlau
  • kohalike metsaotsuste uuringu läbiviija
  • aili.ohlau@elfond.ee

Meri

  • Aleksei Lotman
  • mereprogrammi juht, põllumajandus- ja keskkonnaekspert
  • alex@elfond.ee
  • 506 0879
  • Silja Kana
  • keskkonnasõbraliku toidu projektijuht
  • silja.kana@elfond.ee
  • Joonas Plaan
  • säästliku kalanduse programmi koordinaator ja ekspert
  • joonas.plaan@elfond.ee
  • 5665 2979

Märgalad

  • Jüri-Ott Salm
  • märgalade programmi juht, sootaastamise ning märgalaviljeluse projektide eestvedaja
  • jott@elfond.ee
  • 529 5933
  • Marko Kohv
  • soode taastamise ekspert
  • marko@elfond.ee
  • 5666 3752

Kliimamuutused

  • Johanna Kuld
  • projektijuht
  • johanna.kuld@elfond.ee
  • 5349 3076
  • Kärt Vaarmari
  • kliimaprogrammi koordinaator (lapsehoolduspuhkusel)
  • kart@elfond.ee
  • 527 4761
  • Piret Väinsalu
  • kliimaekspert (lapsehoolduspuhkusel)
  • piret@elfond.ee
  • 5812 0287

Liigikaitse

  • Lauri Klein
  • projektijuht nahkhiirte LIFE'i projektis
  • lauri.klein@elfond.ee
  • 517 9668
  • Lauri Lutsar
  • nahkhiire-ekspert
  • lauri.lutsar@elfond.ee
  • 551 7237

Igaühe looduskaitse

  • Mari Kaisel
  • rahastusekspert, projektijuht
  • mari@elfond.ee
  • 5343 3346

Loodustalgud

  • Kadri Aller
  • vabatahtlike koordinaator
  • kadri.aller@elfond.ee
  • 5399 3890
  • Rait Parts
  • talgukorraldaja
  • rait@mardu.ee
  • 5346 7391
  • Katrin Loss
  • talgukorraldaja
  • katrin.loss@elfond.ee
  • 5557 4563

Teeme Ära talgupäev

  • Tarmo Tüür
  • Teeme Ära talgupäeva eestvedaja
  • tarmo@elfond.ee
  • 5341 1020
  • Kadi Rutens
  • Teeme Ära talgupäeva korraldaja
  • kadi.rutens@teemeara.ee

Konnad teel(t)

  • Kadri Aller
  • vabatahtlike koordinaator
  • kadri.aller@elfond.ee
  • 5399 3890

Kontor

  • Kärt Mell
  • sekretär ja projektiassistent
  • kart.mell@elfond.ee
  • 742 8443
  • Kärt Vaarmari
  • arendusjuht ja kliimaprogrammi koordinaator (lapsehoolduspuhkusel)
  • kart@elfond.ee
  • 527 4761
  • Lauri Lutsar
  • arvutivõrgu ja andmebaaside administraator
  • lauri@elfond.ee
  • 551 7237
  • Kadri Kalmus
  • juhatuse liige, finantsjuht ja raamatupidaja
  • kadrik@elfond.ee
  • 742 8443
  • Liina Soots
  • raamatupidamise assistent
  • liina@elfond.ee
  • Raul Kübarsepp
  • digitaalse kommunikatsiooni ekspert
  • raul.kubarsepp@elfond.ee
  • 56 666 565
  • Aiki Avi
  • juht-koordinaator
  • aiki.avi@elfond.ee