"ÜPP 2020. Jätkusuutliku põllumajanduse poole"

konverents

 1.-2. september, 2017

Ootame teid konverentsile "ÜPP 2020. Jätkusuutliku põllumajanduse poole". Rahvusvaheline sündmus on pühendatud ELi ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP/CAP) tulevikule. 

Mis?

Sündmuse fookuses on ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) kujundamine. On ÜPP jätkusuutlik? Millist ÜPPd me soovime? Oma seisukohti jagavad Eesti ja ELi keskkonnaorganisatsioonid, põllumajandustootjad ja ametnikud. Ürituse eesmärk on tagada diskussioon 2020. aasta järgse ÜPP teemal, et jõuda tasakaalustatuma ja keskkonnasõbralikuma põllumajanduspoliitikani Euroopa Liidus.
Sündmus toimub kahes osas: 1. septembril toimub Tallinnas konverents. 2. septembril toimub väljasõit - külastatakse kahte talu ning peetakse seminari. Teisel päeval saavad eelisjärjekorras osaleda väliskülalised (max osalejate arv 40). Vaata programmi:


Konverentsi korraldab SA Eestimaa Looduse Fond (ELF). Sündmus leiab aset ELi Nõukogu Eesti eesistumise raames. Vaata ka ELFi ÜPP teemalist blogi!


Kus?

Konverentsi esimene päev (1. september) toimub Hotellis Euroopa. Aadress: Paadi 5, Tallinn
Seminar ja talude külastus viivad osalejad väikesele Eesti tuurile.Üheskoos külastatakse Saidafarmi ja Mätiku talu. Seminar toimub Läänemaal Penijõel. 40 osaleja transpordi organiseerib ELF, eelisjärjekorras saavad osaleda väliskülalised.

Praktiline info

  • Konverentsi esimese päeva ettekanded on nii eesti kui inglise keeles -  organiseeritud on nii eesti-inglise kui inglise-eesti tõlge. Teise päeva seminar ning talude külastus on inglise keeles, ilma tõlketa.
  • Konverentsil osalemine on tasuta.
  • ELF ei kata ööbimise ega transpordikulusid.
  • Erisoovid, küsimused kirjutage registreerimisvormi või aadressil heidi.oovel@gmail.com


Rohkem infot küsi Heidi Öövlilt - e-mail:
heidi.oovel@gmail.com; tel: +372 5344 3120

Registreerimine on lõppenud. Kui soovite konverentsil osaleda, kirjutage oma soovist heidi.oovel@gmail.com ning anname teada, kui mõni koht vabaneb.