Kingid, millega aitad meil loodust kaitsta

Üks kink võib olla kingitus kahele: kui kingid pereliikmele, sõbrale, kolleegile või endale ühe allolevatest kingitustest-meenetest, teed ühtlasi kingituse mõnele loomaliigile ja Eesti elurikkusele.

Kahekordse kingi tegemiseks on kolm võimalust:

Annetaja tänukiri

Anneta 10, 20, 30 või enam eurot mõne alloleva looduskaitselise tegevuse jaoks, vastu saad meie käest tänukirja, kuhu peale paneme annetuskingi saaja nime. Tänukirja saad ise välja printida või võime selle Sulle tavapostiga saata.

Annetuskinke saab ELFile teha kahes valdkonnas:

1. Eesti metsade metsikuse hoidmiseks
ehk eesti metsade ja nende elanike kaitseks.
2. Kimalaste kõrge lennu tagamiseks
ehk kimalaste elupaiku hooldavate talgute korraldamiseks.Annetuskaart mõne haruldase liigi kaitseks

Tervitused või kirja saab saata annetuskaardiga, millega saab korraga rõõmustada nii kaardisaajat kui ühte Eestimaa ohustatud liiki: must-toonekurge, alpi-tumekoid ja niidurüdi. Kaardid on saadaval mitmes erinevas vääringus: 5, 10 ja 20 eurot. Iga kaardi taga on ka lühike selgitus, kuidas ja miks antud liiki annetuse abil aidatakse.
Reet Ausi disanitud lendorava särk

Kingi sõbrale või endale Reet Ausi disainitud ja keskkonda säästvalt valmistatud lendorava pildiga T-särk. Särke on nii meestele kui naistele (alles valitud suurused). Särgi taust on tumehall, lendorav rinnal helehall. Kinkides annetaja särgi (50 eurot), toetad lendorava uuringuid ja kaitset! Särkide arv on piiratud.


Okeiko disainitud lendorava helkur

Kunstnik Okeiko valmistas ELFile ägedad ning praktilised lendorava helkurid, mida kandes oled autodele paremini nähtav, kuid aitad ka lendoraval paremini silma paista ning looduskaitse sõnumit levitada. Et olla paremini kursis, kes on lendorav ning millised vanad metsad talle meelepärased on, loe lähemalt siit!