ELFi töötajad

Kui soovid näha rohkem infot ja pilti, klõpsa töötaja nimel!

Juhatus

  • Kadri Kalmus
  • juhatuse liige, raamatupidaja
  • kadrik@elfond.ee
  • 7 428 443
  • Siim Kuresoo
  • juhatuse aseesimees
  • siim@elfond.ee
  • 56 469 026
  • Silvia Lotman
  • juhatuse liige, looduskaitse ekspert
  • silvia@elfond.ee
  • 52 620 13

Kommunikatsioon

  • Mariliis Haljasorg
  • kommunikatsiooniekspert metsa ning kliima valdkonnas
  • mariliis@elfond.ee
  • Skype: mariliis.haljasorg
  • Laura Oro
  • kommunikatsioonispetsialist
  • laura.oro@elfond.ee

Mets

  • Liis Kuresoo
  • metsaekspert
  • liis.kuresoo@elfond.ee
  • 56 243 102

Meri

  • Aleksei Lotman
  • mereprogrammi juht, põllumajandus- ja keskkonnaekspert
  • alex@elfond.ee
  • 50 608 79
  • Kuno Kasak
  • tehismärgalade ja hajureostuse ekspert
  • kuno@elfond.ee
  • 53 448 583

Märgalad

  • Jüri-Ott Salm
  • märgalade programmi juht, sootaastamise ning märgalaviljeluse projektide eestvedaja
  • jott@elfond.ee
  • 52 959 33
  • Piret Pungas-Kohv
  • keskkonnateadlikkuse spetsialist (lapsehoolduspuhkusel)
  • piretpk@elfond.ee
  • 53 440 791
  • Marko Kohv
  • soode taastamise ekspert
  • marko@elfond.ee
  • 56 663 752

ELFi nõustavad eksperdid

  • Eerik Leibak
  • vabakutseline looduskaitse ekspert
  • eerik@elfond.ee
  • Uudo Timm
  • lendorava kaitse ekspert
  • uudo.timm@envir.ee
  • 51 313 89
  • Agni Kaldma
  • eluslooduse pääste ekspert
  • agni@elfond.ee
  • 51 845 73
  • Mari Kaisel
  • rahastusekspert, projektijuht
  • mari@elfond.ee
  • 53 433 346
  • Silja Kana
  • põllumajandusekspert 
  • silja.kana@gmail.com

Liigikaitse

  • Lauri Lutsar
  • nahkhiire-ekspert
  • lauri.lutsar@elfond.ee
  • 55 172 37
  • Lauri Klein
  • projektijuht nahkhiirte LIFE'i projektis
  • lauri.klein@elfond.ee
  • 51 796 68

Talgureisid

  • Kadri Aller
  • talgukorraldaja
  • kadri.aller@elfond.ee
  • 53 993 890

Teeme Ära talgupäev

  • Tarmo Tüür
  • Teeme Ära talgupäeva eestvedaja
  • tarmo@elfond.ee
  • 53 411 020
  • Kadi Rutens
  • Teeme Ära talgupäeva korraldaja
  • kadi.rutens@teemeara.ee

Konnad teel(t)

  • Kadri Aller
  • vabatahtlike koordinaator
  • kadri.aller@elfond.ee
  • 53 993 890

Kontor

  • Kadri Kalmus
  • juhatuse liige, finantsjuht ja raamatupidaja
  • kadrik@elfond.ee
  • 7 428 443
  • Lauri Lutsar
  • arvutivõrgu ja andmebaaside administraator
  • lauri@elfond.ee
  • 55 172 37