Toeta ELFiTegutse!Online pood
Kontakt ELF Youtube's ELF Facebookis
Avaleht » Materjalid » Sitasitikas Sass
Sitasitikas Sass Prindi

Screen shot 2014-02-06 at 8.54.41 AM
Sitasitikas Sass on tarmukas putukas, kes räägib läbi kaheosalise raamatu põllupidamise saladusest ning sellest, miks on tarvis keskkonda puhtana hoida. Esimese raamatu pealkiri on
 "Sitasitikas Sass - põline põllumees ehk kuidas toidu kasvatamine keskkonda ja meid endid mõjutab" ning teise "Sitasitikas Sass ja kirpvähike Kribu otsirännakul ehk miks on meie veekogud nii reostunud"

Sitasitikas Sassi kaks raamatut on välja antud nii tavapärases vormis (paberkandjal ja PDFina) kui ka digiraamatuna, kus huvilised saavad lisaks lugemisele ka raamatutegelasi liikumas näha, erinevaid hääli kuulata ja ülesandeid lahendada.

 

Digiraamatud leiad siit (raamatud on tasuta!):

I digiraamat

II digiraamat

Digiraamatute allalaadimiseks oma e-lugerisse klõpsa SIIA!

 

Sitasitikas Sassi raamatu PDF versioonid leiad siit:

I osa PDF

II osa PDF

Digiraamatuid aitas koostada Marko Peterson (Walk & Learn),  tekstid koostas Annika Liivak, pildid joonistas Anneli Jõhvik, animatsioonid tegi Õie Holm, heliga abistas Veljo Runnel ning tegelastele andis hääled Martin Liira. Raamatu väljaandmist toetas SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Rohkem infot raamatute kohta: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.