ELFi töötajad

Kui soovid näha rohkem infot ja pilti, klõpsa töötaja nimel!

Juhatus

  • Kadri Kalmus
  • raamatupidaja, juhatuse liige
  • kadrik@elfond.ee
  • 7 428 443
  • Siim Kuresoo
  • juhatuse aseesimees
  • siim@elfond.ee
  • 56 469 026
  • Silvia Lotman
  • juhatuse liige (lapsehoolduspuhkusel)
  • silvia@elfond.ee
  • 52 620 13

Kommunikatsioon

  • Kertu Hool
  • teabejuht (lapsehoolduspuhkusel)
  • kertu@elfond.ee

Mets

  • Liis Kuresoo
  • metsaprogrammi juht (lapsehoolduspuhkusel)
  • liis.kuresoo@elfond.ee

Meri

  • Aleksei Lotman
  • mereprogrammi juht, põllumajandus- ja keskkonnaekspert
  • alex@elfond.ee
  • 50 608 79
  • Kuno Kasak
  • tehismärgalade ja hajureostuse ekspert
  • kuno@elfond.ee
  • 53 448 583

Märgalad

  • Marko Kohv
  • soode taastamise ekspert
  • marko@elfond.ee
  • 56 663 752

ELFi nõustavad eksperdid

  • Uudo Timm
  • lendorava kaitse ekspert
  • uudo.timm@envir.ee
  • 51 313 89
  • Lauri Lutsar
  • nahkhiirte projekti juht, arvutivõrkude administraator
  • lauri@elfond.ee
  • 55 172 37
  • Eerik Leibak
  • vabakutseline looduskaitse ekspert
  • eerik@elfond.ee
  • Indrek Sell
  • metsanduse ja looduskaitse ekspert
  • indrek.sell@elfond.ee
  • 53 026 872
  • Silvia Lotman
  • looduskaitse ekspert (lapsehoolduspuhkusel)
  • silvia@elfond.ee
  • 52 620 13
  • Agni Kaldma
  • eluslooduse pääste ekspert
  • agni@elfond.ee
  • 51 845 73
  • Mari Kaisel
  • rahastusekspert
  • mari@elfond.ee
  • 53 433 346

Talgureisid

Teeme Ära talgupäev

  • Tarmo Tüür
  • Teeme Ära talgupäeva eestvedaja
  • tarmo@elfond.ee
  • 53 411 020
  • Kadi Rutens
  • Teeme Ära talgupäeva korraldaja
  • kadi.rutens@teemeara.ee

Konnad teel(t)

Kontor

  • Aili Saluveer
  • büroojuht ja projektide assistent
  • aili@elfond.ee
  • 7 428 443
  • Kadri Kalmus
  • finantsjuht ja raamatupidaja, juhatuse liige
  • kadrik@elfond.ee
  • 7 428 443
  • Lauri Lutsar
  • arvutivõrgu ja andmebaaside administraator
  • lauri@elfond.ee
  • 55 172 37